








3 328 ₴
Показать оптовые ценыВеликий асортимент товару у нас на сайті www.lider-pumps.com.ua
Гідроакумулятори призначені для підтримки постійного тиску в системі водопостачання. В залежності від ємності (літражу) гідроакумулятора, з'являється свій запас води, який зменшується частоту включення/вимикання насоса (цим збільшує ресурс насоса). Знижує можливість виникнення гідравлічних ударів у системі. Корпус гідроакумуляторів ELBI з високоякісної вуглецевої сталі. Мембрани всередині баків з гуми EPDM (харчова гума).
Гарантія на мембрану (грушу) у гидроаккумуляторе - не поширюється. Так як вона є витратним матеріалом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | Elbi |
| Конструктивное исполнение гидроаккумулятора | Мембранный |
| Объем | 50 л |
| Материал корпуса | Углеродистая сталь |
| Покрытие | Эмаль |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Максимальная рабочая температура | 99 град. |
| Способ установки | Напольный |
| Расположение гидроаккумулятора | Горизонтальное (с ножками) |
| Цвет | Синий |
| Вес | 7 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Длина | 470 мм |
| Диаметр присоединительного патрубка | 1" |